Skip to main content

Tagastamispoliitika

Meil on 14-päevane tagastuspoliitika, mis tähendab, et pärast kauba kättesaamist on teil 14 päeva aega tagastamist taotleda.

Tagastuse saamiseks peab teie toode olema samas seisukorras, kui selle saite, kandmata või kasutamata, siltidega ja originaalpakendis. Teil on vaja ka ostutšekki või ostutõendit.

Tagastamise alustamiseks võite meiega ühendust võtta aadressil bonex.klienditugi@gmail.com. Pange tähele, et tagastus tuleb saata järgmisele aadressile: Võru Maksimarket Omniva pakiautomaat


Tagastamisküsimuste korral võite alati meiega ühendust võtta aadressil bonex.klienditugi@gmail.com.


Kahjus ja probleemid
Palun tutvuge oma tellimusega vastuvõtmisel ja võtke meiega viivitamatult ühendust, kui kaup on defektne, kahjustatud või kui saate vale kauba, et saaksime probleemi hinnata ja parandada.


Vahetused
Kiireim viis tagada, et saate soovitud kauba, on tagastada olemasolev kaup ja kui tagastus on aktsepteeritud, tehke uue kauba jaoks eraldi ost.

 

Tagasimaksed
Teavitame teid, kui oleme teie tagastuse kätte saanud ja kontrollinud, ning anname teile teada, kas tagasimakse kinnitati või mitte. Kui see on heaks kiidetud, tagastatakse teile 10 tööpäeva jooksul automaatselt teie algse makseviisiga raha. Pidage meeles, et ka teie pangal või krediitkaardiettevõttel võib tagasimakse töötlemine ja postitamine veidi aega võtta.
Kui teie tagastuse kinnitamisest on möödunud rohkem kui 15 tööpäeva, võtke meiega ühendust aadressil bonex.klienditugi@gmail.com.

Transport

Tellitud tooted jõuavad sinuni vaid 1-3 tööpäevaga pärast tellimuse esitamist.

Tagastus

Teil on õigus tagastada toode 14 päeva jooksul peale ostu sooritamist.

Küsimused

Võtke meiega ühendust meiliaadressil bonex.klienditugi@gmail.com või 56211018